İhtiyaç KredisiKredi

İhtiyaç Kredisi ( Enpara Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru)

İhtiyaç kredisi paraya sıkışık olunan zamanlarda en çok tercih edilen yöntemdir. Alacakların İhtiyaç kredisi hesaplama yapması avantajlarına olacaktır.

Enpara İhtiyaç Kredisi

2012 yılında kurulduğunda Türkiye’nin şubesiz olarak hizmet veren ilk bankası unvanına sahip olan Enpara aynı zamanda ülkemizin ilk dijital bankasıdır. Bankacılık işlemlerinde faizsiz, masrafsız, gelir belsiz ve teminatsız işlemlerde bulunan Enpara kısa süre içerisinde yüzbinlerce kişinin yüzünü güldürmüştür. Enpara bağımsız bir banka gibi adlandırılabilir ancak QNB Finansbank oluşumu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru) hakkında merak edilenleri dile getirmeye çalışacağız.

Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru)

Enpara, bireysel müşterilerine 60,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Kredinin detayları ise;

  • Enpara kredi faiz oranı %1,95 ile %2,15 arasındadır.
  • Kredi faiz oranı çekilen kredi tutarından ziyade seçilen vade sayısına göre değişiklik göstermektedir.
  • Enpara en fazla 60 ay vade üzerinden sunulmaktadır.
  • İhtiyaç kredisinde tüm işlemler QNB Finansbank üzerinden yapılmaktadır.
  • Kredi başvurusu SMS ve internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru sonuçları en az 1 dakika en fazla 8 saat içerisinde sonuçlanmaktadır.
  • Dosya masrafı, kredi tahsis ücreti, komisyon ücreti alınmamaktadırlar.
  • Kredi ödemesinde taksitleri ister aylık olarak yapabilir ister kısa sürede toplu olarak kapatabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Enpara müşterileri internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden oldukça kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu kredi elbette sadece Enpara müşterileri için geçerli değildir. Enpara müşterisi olmayan kişiler de bu kredi için başuruda bulunabilirler. Enpara müşterisi olmayan kişilerin başvurusu ise;

  • Enpara müşterisi olmayan kişiler Enpara internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler için başvuru sadece internet adresi üzerinden yapılmaktadır.
  • Yapılan başvurunun onaylanması durumunda Enpara müşterilerinin adresini ziyaret ederek tüzel kişi olup olmadıklarını kontrol eder.
  • İlk aşamada onay alan kişiler kredi detaylarını mobil ve internet şube üzerinden devam ettirebilirler.

Enpara dijital bir banka olmasından dolayı hiçbir yerde şubesi bulunmamaktadır. Enpara üzerinden kredi çeken kişiler ödemeleri internet şube, mobil şube, müşteri hizmetleri ve QNB Finansbank ATM’leri üzerinden yapabilirler. SMS üzerinden yapılan kredi başvurularında maksimum verilecek kredi ücretinin 20,000 TL olduğunu söyleyebiliriz. Bu tutarın üstündeki ihtiyaçlar için internet ve cep şubeyi tercih edebilirsiniz.

Enpara Şirketim başvurusu ve avantajlarını öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu