Bankalar

Enpara Şirketim Nedir? Enpara Şirketim Başvuru Nasıl Yapılır?

Enpara şirketim, 2012 yılında Finansbank bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk dijital bankası olan Enpara’nın bir ürünüdür. Şubesiz bankacılık hizmeti veren Enpara bireysel bankacılığın ilerlemesinde büyük bir paya sahip olmuştur. Kurulduğu ilk dönemler sadece bireysel müşterilere hizmet veren Enpara zaman içerisinde işletmeler ile de çalışmaya başladı. QNB Finansbank’ın bir oluşumu olan Enpara kısa süre içerisinde yüzbinlerce mutlu müşteriye ulaştı. İşletmelere sunulan fırsatların duyurulması ile beraber birçok kişi bu konu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Bu yazımız içerisinde Enpara Şirketim hakkında merak ettiklerinizi dile getirmeye çalışacağız.

Uzun uğraşlar sonucu aktif hale gelen Enpara Şirketim işletmelere sadece bir telefon kadar uzaktadır. Yaşadığınız en ufak sorunda dahi şubeye gitmenize gerek yoktur. Zaten bir şubeye sahip olmayan Enpara’da tüm işlemler telefon üzerinden yürütülmektedir. 24 saat müşteri desteğine sahip olan Enpara Şirketim’de her konu ile ilgili bir uzman bulabilmeniz mümkündür. Eğer olur da bir muhatap bulmak isterseniz QNB Finansbank şubelerine gidebilirsiniz. Şirket müşterilerine POS desteği de sunan Enpara’da POS için herhangi bir ücret, komisyon, faiz oranı alınmamaktadır.

Enpara Şirketim Avantajları Nelerdir?

Enpara Şirketim Nedir? Enpara Şirketim Başvuru Nasıl Yapılır?-1
Enpara Şirketim Nedir? Enpara Şirketim Başvuru Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’a ait olan Enpara Şirketim’de tüm işlemler masrafsızdır. Bireysel müşterilere sunulan masrafsız bankacılık işletmeler için de geçerlidir. Herhangi bir şubeye sahip olmadığından dolayı işlemler hem hızlı hem de masrafsız olmaktadır.

  • Enpara Şirketim’de hesap işletim ücreti, Havale ve EFT masrafları alınmamaktadır. Gerçekleştirilen işlemlerin tamamı ücretsizdir.
  • İşletmeler, banka hesaplarında bulunan birikimlerini vadeli hesaba yatırmak istemeleri durumunda en yüksek faiz oranından hizmet alırlar.
  • Enpara Şirketim üzerinden maaş ödemeleri yapabilir, vergi ve faturalarınızı ücretsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Encard

Enpara bireysel müşterilere sunulan Encard hizmeti bu hizmet için de sunulmaktadır. Bu banka kartı sayesinde işletmenizin hesabında bulunan bakiyeyi QNB Finansbank ve tüm anlaşmalı bankaların ATM’lerinden çekebilirsiniz.

Yetkililerle ile iletişime geçerek yetkili personellerin de kullanabileceği Encard’lar çıkarabilirsiniz. Şirket hesabına bağlı olan bu kartlardan yapılan harcamalar ana bakiyeden otomatik olarak tahsis edilmektedir. Personeller için sunulan Encard’lar için istediğiniz özelleştirmeleri yapabilirsiniz. Enpara’nın internet adresi üzerinden şirketiniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer Enpara çalışıyorsanız ve Enpara İhtiyaç Kredisi (Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru) ile ilgili bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu