İş Fikirleri

Evde Ek İş Fırsatları İle Ayda 1.000 – 3.000 TL Arası Para Kazanama

Evde ek iş imkanı ile kendilerine aylık bir ek gelir elde etmek isteyen kişiler için oldukça iyi fırsatlar sunulmaktadır. Oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bazı işler sayesinde aylık 1.000 – 3.000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Peki nedir bu fırsatlar gelin birlikte bakalım.

Günümüzde sadece bir maaş alarak hayatımızı idame ettirmemiz güçleşmeye başladı. Sabah 8 akşam 5 çalışan bir kişinin de daha fazla para kazanması için önünde iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri ya part-time çalışabileceği bir işe girmek olacaktır ama bu günde 7 – 9 saat çalışmanın üzerine belki 3-4 saat daha çalışması anlamına gelir ki bünye bir süre sonra iyiden iyiye yorulmaya başlayacaktır. Bir diğer yöntem ise evde ek iş imkanı ve fırsatlarını takip ederek oturdukları yerden yapacakları işlerle kendilerine ek gelir sağlamak olacaktır. Evde ek iş yapmanın en büyük avantajı ise kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlarda daha çok, kötü hissettiğiniz zamanlarda daha az iş yapabilme şansınız bulunmaktadır. Tabi bu performanslarınıza göre de alacağınız ücret değişecektir. Evde ek iş imkanı sunan fırsatlar nelerdir gelin birlikte bir göz atalım.

Evde Ek İş İmkanı ve Fırsatları

Evde yapılabilecek işler kategorisinde en çok tercih edilenler genellikle ürün paketleme işi olmaktadır. Yapılan işlere göre aylık 1.000 TL’den 3.000 TL’ye kadar para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Eve iş veren firmalar sayesinde bulabileceğiniz fırsatları değerlendirmeniz gerekmektedir. Peki nedir bu ürün paketleme işi ?

Evde Ürün Paketleme İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ürün paketleme işi, evde ek iş imkanlarının çoğunlukla en çok tercih edilenleri olmaktadır. Bunun sebebi ise kolay, hızlı ve herhangi bir eğitime ihtiyaç duyulmamasından kaynaklanmaktadır. Firmalar size ürünü, malzemeleri ve neler istediklerini bildirirler ve siz de bu doğrultuda verilen işi yerine getirirsiniz. Genellikle koli veya kutu başına ücret alırsınız. Peki ürün paketleme işi nelerdir ve siz nasıl seçmelisiniz?

Evde Ürün Paketleme İşleri Nelerdir? Evde Yapılabilecek İşler Listesi

Ürün paketleme işlerinin çok fazla seçeneği bulunmaktadır. Evde yapılabilecek işler arasında en çok rağbet gören işleri sıralamak gerekirse;

 • Evde kutu paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
 • Evde tesbih paketleme işi
 • Evde kalem paketleme işi
 • Evde toplu iğne paketleme işi
 • Evde tarçın paketleme işi
 • Evde poşet çay paketleme iş
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde galoş paketleme işi
 • Evde mandal paketleme işi

Bunların yanı sıra evde yemek veya başka şeyler üreterek de kendinize ek gelir de sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse;

 • Evde kutu yapımı işi
 • Evde yaprak dolma yapma
 • Evde sabun kesme
 • Evde börek yapma
 • Evde örgü örme

Bu örnekleri çoğaltabiliriz ama bunlar biraz daha zaman alacak işler olduğundan genellikle ev hanımlarının tercih ettiği gruplardır. Yukarıda yazmış olduğumuz iş örneklerini düzgün ve istenilen şekilde yaptığınız takdirde ayda güzel paralar kazanıldığını göreceksiniz. Paketleme işini de seçerken kendinize uygun olabilecek ve yapacağınızı düşündüğünüz işlere yoğunlaşmanız sizin yararınıza olacaktır. Peki firmaları nereden bulabiliriz?

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Eve iş veren firmaları bulmak için sizlere iki yöntem söyleyebiliriz. Bunların ilki eğer oturduğunuz evinizin çevresinde tekstil, restoran, kafe vb. iş yerleri varsa bu firmalarla konuşarak iş alabilirsiniz. Aynı şekilde bu insanların yemek yemesi gerektiği için ev hanımları, yemek yaparak para kazanma fikirlerini de düşünebilir.

Bir diğer yöntem ise İşkur’un resmi websitesinden eve iş veren firmalar ya da evde yapılabilecek işler aratılarak iş yerlerine ulaşabilirsiniz.

Yatırım kategorimize bu yazımız belki biraz farklı olmuş olabilir sonuçta yatırım denilince elinizde birikmiş biraz para olması gerekmektedir. Bizde yatırım yapmayı düşünen ve evde para kazanmanın yollarını arayan kişiler için bu yazımızı yazmış olduk.

“Evde Ek İş Fırsatları İle Ayda 1.000 – 3.000 TL Arası Para Kazanama” yazımızı beğendiyseniz Evde Kına Paketleme İşi Hakkında Merak Edilenler yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kaynak: Paraekstra.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu