İş Fikirleri

Evde Kına Paketleme İşi Hakkında Merak Edilenler

Evde kına paketleme işi hakkında merak edilen paketle işi nasıl yapılır, nasıl iş alınır, kına paketleme para kazandırır gibi tüm soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Kına günlerinde, kına yapan aileye bol miktarda paketlenmiş kına satılır, paketlenmiş bu kınalar, ailenin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biridir. Kına üreticisi firmalar, kınaların paketlenmesini hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor olsalar da yine de bir işgücüne ihtiyaç duyup kınaları paketleyecek işçiler aramaktadırlar. İşçiler, kınaları tek tek paketlemekte ve firmalara teslim etmektedir. Evden çalışan, öğrenciler, ev hanımları ve emekliler, bu işleri kına paketleyen firmalardan alır ve kendileri paketlerler, bu şekilde güzel bir gelir elde ederler. Evde kına paketle işi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına geçelim.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işi son derece basit ve bir o kadar da hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Özellikle ev hanımlarının evde kolaylıkla yapabileceği iş fikirleri arasında yer almaktadır. Öncelikle bir eve ek iş veren firmaya müracaat etmeniz ve ellerinde böyle bir işin var olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Firmaların sürekli böyle bir ihtiyacı olabildiğinden dolayı hemen size bu işi vereceklerdir. Paketlenecek kınaları kilolarca alır ve tek tek paketlere dizer ve bir miktar gelir elde edersiniz. Elde ettiğiniz bu gelir sayesinde ciddi anlamda bir para kazanabilirsiniz. 

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Kına paketleme işi son derece kazançlı ve bir o kadar da yorucu bir iştir. Bu iş bir paketleme işi olduğundan ne kadar hızlı çalışırsanız, o kadar çok gelir elde edersiniz. Gün içerisinde paketlediğiniz kına miktarına göre elde edeceğiniz gelir artıp azalabilir, yani sabit değildir. Normal şartlarda her bir paketlenmiş kına başına 10 kuruş kazanırsınız ve günde bir koli kadar yani 1000 adet kınayı paketlemeniz halinde yaklaşık 100 lira gelir elde edebilirsiniz. Kendi sisteminizi kurabilir ve arkadaşlarınızla çalışarak çok daha yüksek ücretler elde edebilirsiniz.

Kına Paketleme İşi Nasıl Alınır?

Kına paketleme işini almak son derece basittir. Evlere ek iş veren firmalardan herhangi birine başvurarak bu işi alabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle bir firma görevlisi evinize kadar gelir ve size işin nasıl yapılacağını anlatır.

İşin nasıl yapılacağını öğrendikten size tek seferde yaklaşık 4-5 bin adet kına teslim eder ve sizlerde bu kınaları paketleyerek kendinize güzel bir gelir oluşturabilirsiniz. Ödemeniz her hafta başında, görevli aracılığı ile nakit olarak yapılacaktır. Görevli, size verilen paketleri alacak ve tek tek ürünlerde herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol edecektir. Ürünlerde bir hasar yoksa, hızlı bir şekilde paranızı teslim edecektir.

Kına Paketleme İşi Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Evde kına paketleme işi, aylık olarak da ciddi gelirler elde etmenizi sağlayabilir. Günde 100 paket yaparsanız 10 TL kazanırsınız, 1000 paketleme yaparsanız 100 TL kazanırsınız, yani aylık bazda ne kadar para kazanacağınız ne kadar hızlı ürettiğiniz ile ilgilidir. Bu işi yapanlar genel olarak aylık 2 bin Tl ile 3 bin TL arasında gelir elde ediyor. 

Kaynak: Para Ekstra

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu