Kullanım Koşulları

  • Ziyaretçiler, sondakikafinans.com sitesini ziyaret etmeniz halinde aşağıda yazılan maddeleri ve Gizlilik Politikası‘nı kabul etmiş sayılmaktadır.
  • sondakikafinans.com işbu site ve site uzantısında bulunan konu, içerik, makale, hizmet, kullanma koşulları, gizlilik politikası ve sitede sunulan diğer bilgileri, önceden bildirmeye gerek duymaksızın değiştirme, güncelleme, silme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler sitede yayınlacak ve yayınlandığı süreden itibaren geçerli olacaktır. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  • sondakikafinans.com sitesi ekibinin kontrolünde olmayan başka sitelere link verebilir. Link verilen diğer siteler içerisindeki konulardan, hizmetlerden, makalelerden, görsellerden, içerdikleri bağlantılarından sondakikafinans.com sorumlu değildir.
  • Sistemimizde herhangi bir güvenlik açığı olmaması ve kişisel bilgilerinize 3. şahısların ulaşmaması için almaktayız. Ancak bu kadar tedbire rağmen siteye ve sisteme yapılan saldırı sonrası olabilecek zararlardan veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı cihazlarınıza virüs bulaşması ve herhangi bir zarara uğramanız halinde, sondakikafinans.com sorumlu değildir. Ziyaretçilere kendi önlemlerini almalarını tavsiye ediyoruz.
  • Ziyaretçilerin yorumlarda veya iletişim kanalıyla bizlere paylaştığı kişisel bilgiler kimseyle paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler, sadece resmi makamlar tarafından usulüne uygun talep edilmesi halinde iletilir.
  • sondakikafinans.com tarafından kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı değiştime hakkını saklı tutar.
  • Site içerisinde bulunan görseller, içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz, aktarılamaz bununla birlikte sitenin bütünü veya bir kısmı diğer sitelerde izinsiz olarak kullanılamaz.
  • Ziyaretçiler tüm kuralları kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcılara, yasal uyarı sayfalarını sık sık ziyaret etmelerini önermekteyiz.

Başa dön tuşu