Reklam ve İş Birliği

Reklam firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı olacak en önemli etkendir. Kendi markanızı, ürün veya hizmetinizi daha çok kişinin görmesini istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Sitemizde Yayınlayabileceğiniz Reklam Türleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları hem reklam veren firmanın internet sitesinin güçlenmesinde hem de marka, ürün veya hizmetinizin daha çok insana ulaşmasındaki güvenilir reklamlardan biridir. Tanıtım yazısı, editörlerimiz tarafından, sizin verdiğiniz bilgiler ile SEO uyumlu olan yazıların sitemizde yayınlanması şeklidir. İstenirse bu yazı reklam veren firma tarafından da yazılıp bize iletilebilir. Yazılan içeriklerin içerisine reklam veren firmanın linki yer alır ve bu sayede hem firmanın internet sitesine ziyaretçi giderken hem de Google’ın gözünde internet sitesi değerlenir.

Banner Reklam

Banner reklamlar, ana sayfa ya da yazı içerisinde yer alan belli boyutlara sahip görsel ve isteğe göre metin bulunan reklamlardır. Bu reklamların içerisinde yine reklam veren firmanın internet sitesine link yer alır. sondakikafinans.com’u ziyaret eden insanlardan ilgisini çeken olduğunda linki tıklayarak hizmete veya ürüne ulaşır.


Başa dön tuşu