Kredi

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi çıkması çok zordur ve öncelik kredi notu yükseltilmesi olmalıdır. Kredi sicili bozuk olan kişiler geçmişte bankalarla sorun yaşamalarından dolayı yeni başvurularda bulunamıyor. Geçmişteki kötü günleri atlatıp yeniden toparlanmak isteyen kişiler bankalardan nasıl kredi çekebileceklerini merak ediyor. Bu yazımız içerisinde Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Kredi siciliniz bozuk olmasında dolayı bankalar size hemen onay vermez. Yüksek tutarlı krediler için kefil ya da ipotek göstermenizin gerekli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar
Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar
  • Vakıfbank: Vakıfbank, takipte olan kişilere kredi veren ilk bankalardan birisidir. Kredi siciliniz bozuk ise kefil ya da ipotek göstererek Vakıfbank üzerinden 100,000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.
  • Aktif Bank: Aktif Bank, N Kolay Kredi üzerinden kredi sicili kötü olan müşterilerine 30,000 TL’ye kadar kredi veriyor! Üstelik kredi başvurusu için ipotek ya da kefil göstermenize gerek yoktur. Kredi faiz oranı %2,09 olması Aktif Bank’ın tercih edilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.
  • QNB Finansbank: Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar içerisinde yer alan QNB Finansbank bu konudaki en başarılı bankalardan birisidir. Kredi sicili bozuk olan kişiler ipotek ya da kefil göstermeleri durumunda QNB Finansbank üzerinden 60,000 TL’ye kadar kredi çekebilirler. 120 ay vade sınırı bulunan kredi, kredi sicili bozuk olan kişilere büyük oranda destek olmaktadır.
  • Akbank: Sicili bozuk olanlara kredi, durumlarına düzeltmek çare olarak Akbank’ı seçebilirler. Akbank şubeleri üzerinden yapılan başvurularda 50,000 TL’ye kadar kredi verildiğini göreceksiniz. 60 ay vade sınırı bulunan bu kredi türünde kredi faiz oranı %1,83’tür.
  • Denizbank: Kredi sicili bozuk olup nakit ihtiyacı bulunan kişiler Denizbank üzerinden oldukça kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebilirler. Denizbank’ın aramış olduğu tek şart çekilecek kredi kadar ipotek gösterilmesidir. Örneğin; 100,000 TL kredi çeken kişiler geri ödemeyi %2,20 üzerinden yapabilirler.
  • Odeabank: Son olarak Odeabank hakkında bilgi hakkında bilgi verecek olursak. Herhangi bir şekilde ipotek ya da kefil göstermeden 100,00 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. 60 ay vade sınırı bulunan bu kredi türünde kredi faiz oranı %2,07’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu